Land Cruiser 100- kas kõige ebatöökindlam auto?

Moderaatorid: jr, Moderators

Kasutaja avatar
rann
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 181
Liitunud: N Mai 16, 2019 6:10 pm

Re: Land Cruiser 100- kas kõige ebatöökindlam auto?

Postitus Postitas rann »

honkomees kirjutas:
rann kirjutas:...Töökojad on väga aplad kõike vahetama. ...
Teistpidi võiks öelda, et tegu on töökojaga, mis tagab korras auto.
Mul oli kastikaga garantiiajal alati korralise hoolduse puhul esindusest saada koos arvega ka list töödest, mis vaja teha (a la vedrulehtede vahepuksid) ... nad ei teinud oma initsiatiivil neid töid ära ja teinud isegi pakkumist. Mu ihumehhaanik arvas, ca poolte asjade puhul, et kannatab veel mõne aja sõita. Samas on tegelikult ju õige kõik poolpidused asjad ära vahetada, et auto oleks 100% korras.
Ma endiselt väidan, et usalda, aga kontrolli vahet pole, mis töökoda. Automaailmas pakuti vahepeal tasuta veermiku kontrolli. Iga kord tehti hinnapakkumine.
Kuna hinnapakkumisel mõned read oli enam kui kahtlased, siis peale tasuta veermiku kontrolli sai mindud ka oma silmaga üle vaatama Tehnoülevaatuspunkti. Mõned kuud varem sai terve posu juppe sillas ära vahetatud. Koos tehnopunkti meestega kratsisime kukalt, et mis nad sealt küll leidsid, et seda peaks jooksma nüüd kohe välja vahetama.

Mis täpselt teemaalgataja auto tehniline seisukord oli, ei oska öelda, sest pole ju keegi meist reaalselt näinud nii masinat põhja alt, et keegi sildu loksutanud. Tehtud tööde nimekiri ei tundu samas midagi ulmelist. Vana auto ka.
Kasutaja avatar
isakene
I know how to fix stuff
Postitusi: 1803
Liitunud: R Veebr 04, 2005 5:07 pm
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina vald

Re: Land Cruiser 100- kas kõige ebatöökindlam auto?

Postitus Postitas isakene »

*kehitab õlgu*

Mina ostsin omale ühe siinse foorumikasutaja käest autotõstuki, 450 euroruublikut maksis. Nüüd vaatan ja logistan ise mingi aja tagant asjad üle ja hoolduse nahka läheb üle kahekohalise summa üldiselt ikka harva. Mitte et ma enne poleks vaadanud või oleks rohkem maksnud, aga vanus on selline, et ei viitsi enam väga auto all roomata. Mugavus on see, et auto ülevaatamine oleks meeldiv tegevus, mitte see, et käid teeninduses füüri välja laskmas. :)

Kui tahad et keegi teine su autot putitaks, siis tõsisema neliveolise puhul maksadki nii et paha hakkab. Olenemata margist. Kui ise muterdad, vaatad olematu hinnaga kusagilt korraliku kasutatud jupi, keerad alla, ostad töörahaks endale paar õ-d ja elu on lill. Spetsiifilisema veaga käid spetsi juures, kes konkreetsest asjast tõesti jagab.

Pommikindlad on nende meeste autod, kes ise on ta üle käinud. Kes tunnevad kõrva, seljanaha ja p*rsenärviga ära, kui miski ei ole nii nagu peab ja vaatavad järele. Pommikindlus ei ole see, et autol kunagi pisivigu ei esine, pommikindlus on see, et auto suvalisel hetkel lumehanges käima läheb ja sind alati koju toob. Auto on nagu naisteraffaz, tahab kindlat ja hella kätt ning aegajalt sult endalt servissi saada, siis võid tema peale kindel olla, tramaivõi, kas sul naist ka naabrimees hooldab? Kui sa ei suuda ise roolivõimu vooliku kehva klambrit tuvastada, siis sinu jaoks pommikindlat autot ei ole. Osta esindusest uus ja sõida garantiist garantiini.

Lühidalt, kui ise näppe õliseks ei raatsi teha, siis maksadki. Pommikindlus on omaniku kõrvade vahel kinni.
Patrol, Pajero, Trooper kasutatud jupid.
56 486769, isakene@gmail.com
Kasutaja avatar
Tony
Rock Crawler
Postitusi: 648
Liitunud: L Mär 08, 2003 7:42 pm
Asukoht: Harjumaa, Tutermaa

Re: Land Cruiser 100- kas kõige ebatöökindlam auto?

Postitus Postitas Tony »

isakene kirjutas:Lühidalt, kui ise näppe õliseks ei raatsi teha, siis maksadki. Pommikindlus on omaniku kõrvade vahel kinni.
Sry, kuid ma kohe ei saanud näppe klaverist eemal hoida, +1

Best
Tony
Something between the mud and deep mud
Patrol 2,8 Y61 x2
UAZ 469
GSM: +372 5(yks)(three)(üks)(tri)(пят)3
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 939
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Land Cruiser 100- kas kõige ebatöökindlam auto?

Postitus Postitas ahto42 »

Ja siis loed saksa TÜV andmeid, kus veaks märgitakse läbipõlenud pirni või muud viga, mis on tingitud omaniku laiskusest. Top gear pezoo omanikud tuleb kohe meelde.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Vasta

Mine “Toyota”