Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
MarkM65
Mudder
Postitusi: 78
Liitunud: P Mär 25, 2012 9:07 pm

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas MarkM65 »

ahto42 kirjutas:
R Dets 01, 2023 10:16 am
Kuut peale, sõber oma navaraga oli sama dilemma ees. Lõpuks otsustas kuudi peale osta.
Kuut pole mul lahendus. Enamus aega saan asja tagaluugi kaudu aetud, aga kui kasti avamiseks vajadus on , siis võib tegu olla suurema ja raskema kolaga mida kas delfriga peale tõsta ja mille kinnitamiseks ja sättimiseks tahaks mööda kasti ringi kõndida.
Kõige tähtsam on leida paat, igatahes!
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 735
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas maksipoiss »

Ju siis pead midagi sellist https://www.kuldnebors.ee/search/varuos ... 5&pob_imag vaatama.
Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas Andrus Michelis »

MarkM65 kirjutas:
E Dets 04, 2023 1:06 pm
Kuut pole mul lahendus. Enamus aega saan asja tagaluugi kaudu aetud, aga kui kasti avamiseks vajadus on , siis võib tegu olla suurema ja raskema kolaga mida kas delfriga peale tõsta ja mille kinnitamiseks ja sättimiseks tahaks mööda kasti ringi kõndida.
Mina just sellel põhjusel kasutan pehmet rullitavat katet. Lahtisena peab vett ja kokku rullituna on kompaktne.
Andrus Michelis kõrvalistuja, roolikeeraja. Võistelda ei viitsi. Jahti ja porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
Kasutaja avatar
MarkM65
Mudder
Postitusi: 78
Liitunud: P Mär 25, 2012 9:07 pm

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas MarkM65 »

Andrus Michelis kirjutas:
E Dets 04, 2023 10:28 pm
Mina just sellel põhjusel kasutan pehmet rullitavat katet. Lahtisena peab vett ja kokku rullituna on kompaktne.
Jah, ma ka siiani kasutasin kastikatel justnimelt Carryboy Soft Lid katet ja täpselt nii - saab kokku rullida ja kasti pikkusest ei lähe midagi kaduma. Seekord otsustasin lamelli proovida, sest selle saab lukku panna. Mul pole küll kunagi kastis olevaga probleemi olnud, aga mure on ikkagi kui on kallis karaam seal sees. Igatahes - akende deicer pani ka lamellkatte mingi viieteistkümne minutiga sõitma peale seda kui pakane tuli sealt -15 kraadi pealt -5 kraadi peale tagasi :)

AdBlue: nüüd on tankla ka proovitud ja väga hea oli. Kummalisel kombel sattusin Saksamaal ARALi tanklasse mis end Autohofina identifitseeris ja ma ei leidnud sealt AdBlue tankimisvõimalust ning kankudega ka ei olnud pakkuda. Sõit katki ei jäänud sest mul oli veel mingi umbes 250 km minna ja märguanne oli värskelt ette visanud. Samas kuna haagis oli jälle taga, siis oli ka selge, et 2000+ km mul kindlasti mitte varuks ei ole. Jõudsin ilusti DenHelderisse ja peale haagisest vabanemist leidsin tankla kus sai ühe koha peal kõik vajalikud vedelikud sisse lasta.
Kõige tähtsam on leida paat, igatahes!
Marmik
Mudder
Postitusi: 67
Liitunud: L Jaan 07, 2017 9:10 pm

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas Marmik »

boob kirjutas:
L Juun 25, 2022 9:38 am
Elustan vana teema, uus 2,8 mootoriga Hilux käes.
Vana 2,4 mootoriga nagu öö ja päev. Minek on palju parem. Kast ei lappa enam käike nagu segane. Muus osas nii salongi kui veermiku poolest sama hea. Elektroonikat on ka uuel veidi rohkem.

20220615_203205.jpg


Teist talve teen uuema Hiluxiga tööd ja ei kurda ei kasti, sildade kui ka mootori töös. autoks on muidugi 2021a hilux
Kasutaja avatar
MarkM65
Mudder
Postitusi: 78
Liitunud: P Mär 25, 2012 9:07 pm

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas MarkM65 »

Hilux küsib alati peale tankimist kütuse hinda. Ma olen vaevaks võtnud ka seda ka tõeselt sisestada. Aga mida ma ei suuda leida ei auto menüüdest, telefonist/äpist ega arvuti kaudu portaalist, on statistika või kuluaruandlus kus see hinnainfo ka kuidagi kajastuks. Kas ma lihtsalt ei oska otsida või on kõigil sama jama? Erinevat statistikat leiab portaalist/äpist küll, aga mtte kulu.
Manused
Kütusekulu kuskohas.JPG
Kütusekulu kuskohas.JPG (84.55 KiB) Vaadatud 390 korda
Kõige tähtsam on leida paat, igatahes!
GC
Rock Crawler
Postitusi: 545
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas GC »

Minu aparaadil murdus pooleks tagaluugi hinge kronstein. Kohe ei saanud pihta, sest seal peal veel luugi amordi kinnitus.
Paha, et selle tulemusena deformeerus ka veidi luugi alumine nurk. Keevitasin kronsteini kokku tagasi... sõita oli vaja ja luugi kallal käia.
Kui lõpuks esindusse jõudsin, siis "oi, oi, oi" garantii enam ei kehti.
Oleks huvitav teada kui kaua peaksin olema ilma autota kui loll nägu peas esindusse jalutad, et "luuk on katki"?
Muidu sõidab küll.
gaz fs 1
GC
Rock Crawler
Postitusi: 545
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas GC »

Kuidas teistel Hilux-i kasutajatel akudega lood?
Mul andis juba kevadel märku, et midagi on mäda...siis oli auto alla 2 aasta vana.
Kui nädalavahetusel oli sõitu vähe, siis esmaspäeval peale 30 min webasto tööd enam piisavalt särtsu käivitamiseks polnud.
Nüüd külmadega jama kogu aeg. Eile laadisin 5h ja pinge oli peale seda 13,6V
Täna hommikul 15 min webasto töös ja mootorit ringi ei saanud, pinge 11,6 V
gaz fs 1
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2504
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas boob »

Mul vanal hiluxil suri aku 5 aasta vanusena. Uuel on kaks aastat vanust, seisis peaaegu kuu aega lumehanges, sai tunni webastot ja käivitus laksust.
Vaheta aku ära, ju on väsinud.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 735
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas maksipoiss »

Eelmisel polnud 4 aastat mingeid probleeme sellega, nüüd uuel on algusest peale kuidagi kahtlane see asi. Hommikune starteri ringivedamine on selline suht laisavõitu. Korra laadisin, aga midagi ei muutunud. Kohe on hoolduse aeg , ju siis peab tähelepanu juhtima.
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2504
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas boob »

Vaevalt sa garantiist uue aku saad. Lase akule test ära teha, näed aku seisukorra ära. Võid külla tulla, mul hetkel akutester seisab kaminal. Ja kui aku läbi, siis poodi uue aku järgi.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas LauriJ »

Uutel on ainult 1 aku?
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2504
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas boob »

LauriJ kirjutas:
P Jaan 07, 2024 2:05 pm
Uutel on ainult 1 aku?
2,4 ja 2,8 mootorid on tehasest ühe akuga.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Marmik
Mudder
Postitusi: 67
Liitunud: L Jaan 07, 2017 9:10 pm

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas Marmik »

minu 2021a 2.8-l on kaks akut ja pole käivitamisega mingit probleemi
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 735
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas maksipoiss »

Marmik kirjutas:
P Jaan 07, 2024 5:12 pm
minu 2021a 2.8-l on kaks akut ja pole käivitamisega mingit probleemi
23. a omal pole teist veel üles leidnud :) .
Vasta

Mine “Toyota”