LC120 esitule pirni vahetus

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
Hydroid
Rock Crawler
Postitusi: 507
Liitunud: T Sept 15, 2009 7:24 pm
Asukoht: Kohtla Järve

LC120 esitule pirni vahetus

Postitus Postitas Hydroid »

Vabandan, võib-olla rumal küsimus ja ise olen küll kätega mees, aga ei julgenud edasi lammutada...

Kuidas LC120 saab esitule H4 pirni maha? Kapott lahti, juhe küljest ja siis jääb ette see kummist kork. Minu teistel autodel oli vaja seda keerata ja saab maha, LC120 -nel ma ei saa seda keerata ega maha tirida. Väga kõvasti ka ei julgenud tõmmata. Andke palun nõu, enne kui ma midagi ära lõhun.


Ette tänades!
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: LC120 esitule pirni vahetus

Postitus Postitas TiitR »

Tuttav teema :D . Algul üritasin samuti sealt vahelt nikerdada, kuid kui olin 2x pirni tule sisse pillanud, loobusin. Järgnevad korrad - aku eest ära ja ruumi kui palju toimetada. Kui sul samuti 2-he akuga versioon, siis ei lähe sul mingid el. seadmed ka nulli. Kummilutid tulevad väljapoole sikutades ära.
Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Re: LC120 esitule pirni vahetus

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Pistik maha. Kummiluti tirid ettevaatlikult ära. Siis hoiad ühe käega pirni klemmist kinni ja teisega vabastad klambri. Seejärel eemaldad vana pirni. Pärast vastupidi tagasi. Võtan pirni klemmidest kinni, nii, et see jääb juba õiget pidi kätte. Paigaldad ja hoiand sama käega paigal. Vaba käega paigaldan selle fiksatorvedru. Siis kummilutt ja lõpuks pistik. Akut maha ei katku.
Andrus Michelis kõrvalistuja, roolikeeraja. Võistelda ei viitsi. Jahti ja porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: LC120 esitule pirni vahetus

Postitus Postitas TiitR »

Andrus Michelis kirjutas:Pistik maha. Kummiluti tirid ettevaatlikult ära. Siis hoiad ühe käega pirni klemmist kinni ja teisega vabastad klambri. Seejärel eemaldad vana pirni. Pärast vastupidi tagasi. Võtan pirni klemmidest kinni, nii, et see jääb juba õiget pidi kätte. Paigaldad ja hoiand sama käega paigal. Vaba käega paigaldan selle fiksatorvedru. Siis kummilutt ja lõpuks pistik. Akut maha ei katku.
Andrus olen sinuga kohtunud kunagi ja ei saa mina aru, kuidas sinu suured käed sinna vahele mahuvad? :D
Hydroid
Rock Crawler
Postitusi: 507
Liitunud: T Sept 15, 2009 7:24 pm
Asukoht: Kohtla Järve

Re: LC120 esitule pirni vahetus

Postitus Postitas Hydroid »

Tänan.

Sain selle kummiluti maha ja pirni välja, aga siis tuli see fiksaator enda pesast välja ja krt enam ma seda tagasi sinna ei saanud ja seepärast pidingi akut ikkagi maha võtma ja arusaama, kuidas see fiksaator seal ikkagi asetsema peab :))
Järgmine kord vist enam ei pea akut maha võtma, tunde järgi:P
Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Re: LC120 esitule pirni vahetus

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Mul õnnestus kah õppe käigus aku eemaldada esimestel kordadel just samas olukorras. Nüüd olen ilmselt saavutanud teatud provesionaalsuse. Tiit ilmselt vahetab liiga tihti autosid ja ei jõua vajalikke töövõtteid omandada. :D
Andrus Michelis kõrvalistuja, roolikeeraja. Võistelda ei viitsi. Jahti ja porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: LC120 esitule pirni vahetus

Postitus Postitas TiitR »

Andrus Michelis kirjutas: Tiit ilmselt vahetab liiga tihti autosid ja ei jõua vajalikke töövõtteid omandada. :D
Üle 3..4a. või üle 200000 km. autot ei oma tõesti :oops:
P.S Täna Maamessile sõites, tuli eelmine omatud LC vastu..poisid roolitaga rõõmsad ja nägu naeru täis, peeglist tagantjärele vaadates ei suitsenud ega midagi, hea teada, et auto kestab siiani :D .
Eile saatis tuttav messilt ka pildi, et kas tunned ära :D

Pilt
Vasta

Mine “Toyota”