2005 land cruiser 120kw vs 122kw?

Moderaatorid: jr, Moderators

Hydroid
Rock Crawler
Postitusi: 507
Liitunud: T Sept 15, 2009 7:24 pm
Asukoht: Kohtla Järve

Re: 2005 land cruiser 120kw vs 122kw?

Postitus Postitas Hydroid »

No siis on ok, eks ma homme lähen vaatan ühte ja eks siis räägib ja võtab ühendust kui midagi. Lugesin juba kuskilt välja, et Sul vanaema elab lüganusel, pole väga kaugele minna minu kandist :) :D
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: 2005 land cruiser 120kw vs 122kw?

Postitus Postitas TiitR »

Hydroid kirjutas: Lugesin juba kuskilt välja, et Sul vanaema elab lüganusel, pole väga kaugele minna minu kandist :) :D
Enam mitte. Ma ise ka nüüd rohkem Tartu kandis.
Hydroid
Rock Crawler
Postitusi: 507
Liitunud: T Sept 15, 2009 7:24 pm
Asukoht: Kohtla Järve

Re: 2005 land cruiser 120kw vs 122kw?

Postitus Postitas Hydroid »

Kuidas seda õhkvedrustust muidu katsetada saab? Kas on mingi aeg mida saab mõõta näiteks mitme sekundiga tõuseb auto üles vms?
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: 2005 land cruiser 120kw vs 122kw?

Postitus Postitas TiitR »

Hydroid kirjutas:Kuidas seda õhkvedrustust muidu katsetada saab? Kas on mingi aeg mida saab mõõta näiteks mitme sekundiga tõuseb auto üles vms?
Lülitades tuli vilgub armatuuris ja tagaots tõuseb tuntavalt/silmnähtavalt. Kui saavutab kõrguse, jääb vilkumine järgi ja jääb põlema vastava kõrguse märgutuli. Vast said aru? :wink:
Hydroid
Rock Crawler
Postitusi: 507
Liitunud: T Sept 15, 2009 7:24 pm
Asukoht: Kohtla Järve

Re: 2005 land cruiser 120kw vs 122kw?

Postitus Postitas Hydroid »

Vist jaa :) aga aitäh :)
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: 2005 land cruiser 120kw vs 122kw?

Postitus Postitas Praks1 »

Kui huvi siis oleks kah üks 05 aasta 120 müüa.
Tumehall,automaat, 7kohta, ilma õhuta, nahk jne. Just üle värvitud.
Pühapäevani eestis, kuulutust pole kuskil.
Hind14-15 kilo, asub Tallinnas
Proto
53951597
Hydroid
Rock Crawler
Postitusi: 507
Liitunud: T Sept 15, 2009 7:24 pm
Asukoht: Kohtla Järve

Re: 2005 land cruiser 120kw vs 122kw?

Postitus Postitas Hydroid »

Ostsin juba ühe teise ära sellise nagu tahtsin. 2007 aasta ja 127kw.
Hetkel läbisõit 236000 ja 100000 pealt on tehtud mootori remont ja vahetatud pihustid. Ma arvan, et see on siis hea kui see jama tal läbi, nüüd peaksid olema uuema põlvkonna pihustid peal eks?
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: 2005 land cruiser 120kw vs 122kw?

Postitus Postitas TiitR »

Hydroid kirjutas:Ostsin juba ühe teise ära sellise nagu tahtsin. 2007 aasta ja 127kw.
Hetkel läbisõit 236000 ja 100000 pealt on tehtud mootori remont ja vahetatud pihustid. Ma arvan, et see on siis hea kui see jama tal läbi, nüüd peaksid olema uuema põlvkonna pihustid peal eks?
Ei tea, kas nüüd just uuema põlvkonna omad, kuid kui vahetatud (norm kohas ja kuna 100000km. pealt, siis ilmselt esinduses ja läksid veel garantii alla?). Saatsin Sulle ka ühe PS-i.
Hydroid
Rock Crawler
Postitusi: 507
Liitunud: T Sept 15, 2009 7:24 pm
Asukoht: Kohtla Järve

Re: 2005 land cruiser 120kw vs 122kw?

Postitus Postitas Hydroid »

Usun, et kõik oli tehtud esinduses, kuna auto kogu hooldusajalugu esindustes olemas ja seda rääkis ka mulle Elke auto töötaja vin koodi järgi vaadataes, mis sellega tehtud.
Ma arvan, et niisama garantii järgi seda ploki ei vahetatud ju ? Ju siis jooksis mootor vahepeal kokku vms?
Hydroid
Rock Crawler
Postitusi: 507
Liitunud: T Sept 15, 2009 7:24 pm
Asukoht: Kohtla Järve

Re: 2005 land cruiser 120kw vs 122kw?

Postitus Postitas Hydroid »

Nüüd kui külmemaks läks (-4) hakkas mul ka see käigukast vibreerima kui D peale paned ja koha peal seisad. See oli küll külma mootoriga proovitud kuumaks mootorit pole ajanud veel. Nagu olen lugenud siis võib kahltustada käigukasti patju või mootori patju, kuid nende vahetus pole alati aidanud? Tiit, Sul oli ka see jama vist ... :)
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: 2005 land cruiser 120kw vs 122kw?

Postitus Postitas TiitR »

Hydroid kirjutas:Nüüd kui külmemaks läks (-4) hakkas mul ka see käigukast vibreerima kui D peale paned ja koha peal seisad. See oli küll külma mootoriga proovitud kuumaks mootorit pole ajanud veel. Nagu olen lugenud siis võib kahltustada käigukasti patju või mootori patju, kuid nende vahetus pole alati aidanud? Tiit, Sul oli ka see jama vist ... :)
Jah, oli minu omalgi see anomaalia. Käisin lausa 2x Amservis seda kurtmas, kuid uuriti-puuriti, vastuseks vaid, et kõik on norm :| . Minu omal olid mootoripadjad garantii ajal vahetatud (LS 90000km. juures), parandatud versioon pidi parem olema, käimari padjad vaadati ka üle - korras. Aga lase esmalt jah padjad üle vaadata. Kas R-i peal ka vibra? Mulle väitis Amserv, et kui R-i peal ka tuntav vibra, siis mootori padjad.
Hydroid
Rock Crawler
Postitusi: 507
Liitunud: T Sept 15, 2009 7:24 pm
Asukoht: Kohtla Järve

Re: 2005 land cruiser 120kw vs 122kw?

Postitus Postitas Hydroid »

Kusjuures see vibra D peal oli ainult eile õhtul ja täna hommikul. Päeval enam polnud. R peal on väikest vibrat ka tunda, aga ka mitte alati. Kas sul oli ka nii, et kord tuli ja kord läks ära?

Küsimus kaigukasti kohta. Kui rahulikult kiirendad, siis käike vahetab nõksuga, kui kiiremini kiirendada siis juba pehmemalt. Kas õlivahetus aitaks, kui üldse seda tehakse sellel autol? Sest kui vaatasin 2005 aasta tollel oli 4 käiku aut. kast ja seal oli kapoti all käigukasti õli jaoks vastav kontrollkoht olemas (see varras mida välja tõmbad, sorry ma ei tea kuidas seda jupi eesti keeles kutsutakse:) ). Minu landcaril kus 5 käiku seda enam pole....

Homme viin HAT autosse hooldusesse, eks saan seal ka mõned küsimused esitada, kuid need inimesed ka ei tea nendest autodest kugi palju, mul selline tunne, rohkem teavad ikka need kes nendega sõidavad.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: 2005 land cruiser 120kw vs 122kw?

Postitus Postitas TiitR »

Minul sõltuski peaasjalikult temp-ist. Kui oli mingi alla 0C, siis hakkas foori taga kergelt vibrama (tunne, nagu tahaks kaasa vedada vms.). Kast vahetas käike sujuvalt ja ilma ühegi nõksuta. Minu omal tehti vaid korraline, mis tehasest ettenähtud, käimari õlivahetus Amservis...oli vist 200000 km. pealt?
Hydroid
Rock Crawler
Postitusi: 507
Liitunud: T Sept 15, 2009 7:24 pm
Asukoht: Kohtla Järve

Re: 2005 land cruiser 120kw vs 122kw?

Postitus Postitas Hydroid »

HAT autos usaldusväärne spets ütles ka, et need on padjad mis tekitavad vibratsiooni ja eriti miinustega, ja samuti ütles R i kohta, kui selle peal vibrab siis mootoripadjad.

Kägukasti väikeste nõksutamiste kohta öeldi, et see on normaalne, et õli vahetatakse tal 180 000 pealt võ siis iga 90 000.

Tagasi teel mõõtsin puhta maanteel küttekulu ja sain 6,5 sajale 90 ga sõites püsikiiruse hoidjaga. Läbinud vahemaa oli umbes 60km. Kas see nagu liiga vähe pole? Samas väike tuul puhus ka selga veits :D
Kasutaja avatar
hans
Rock Crawler
Postitusi: 505
Liitunud: E Mär 17, 2008 8:39 pm
Asukoht: Tallinn

Re: 2005 land cruiser 120kw vs 122kw?

Postitus Postitas hans »

Millega Sa seda kulu mõõtsid? Kompuutri järgi?
Vasta

Mine “Toyota”