Hilux - tihendid tagaluugi külgedele (luuk, mitte kate!)

Moderaatorid: jr, Moderators

kummist
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 168
Liitunud: T Mai 28, 2013 3:08 pm

Re: Hilux - tihendid tagaluugi külgedele (luuk, mitte kate!)

Postitus Postitas kummist »

TiitR kirjutas:Piltidelt näha, et täiesti erinev lahendus neil kahel margil. D-Maxi kasuks 8)
Ja juba esimesel päeval tundus hiluxil see trossiga lahendatud piiraja selline... kahtlane. By design on see ok, aga teostuse mõttes sõltub see väga kvaliteedist kuidas see "king" sinna trossi otsa on pandud. Kui on sitasti tehtud, siis aastate möödudes on ühel päeval plaks! ja luuk käib stangeni välja nii, et mõlk sees.
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Hilux - tihendid tagaluugi külgedele (luuk, mitte kate!)

Postitus Postitas LauriJ »

Need trossid on jube nõrgad, st just need kinnistuspoldid. atv-l esirattad kasti äärele toetatud (ehk ca 100kg) ja laksti poltidel keermed maas. Õnneks polnud minu auto :oops:
uniclic
Mudder
Postitusi: 52
Liitunud: R Mai 21, 2010 3:29 pm
Asukoht: Pärnu, Tõstamaa

Re: Hilux - tihendid tagaluugi külgedele (luuk, mitte kate!)

Postitus Postitas uniclic »

Krt, ärge hirmutage - tavalisel jahilõunal
istuvad 3 120+ kg meest Hiluxi avatud luugil ja kõlgutavad jalgu.

Annan teada, kui ükskord enam ei istu....
Kasutaja avatar
Madis
True Off Roader!
Postitusi: 1115
Liitunud: N Mai 05, 2005 12:40 pm
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Hilux - tihendid tagaluugi külgedele (luuk, mitte kate!)

Postitus Postitas Madis »

LauriJ kirjutas:Need trossid on jube nõrgad, st just need kinnistuspoldid. atv-l esirattad kasti äärele toetatud (ehk ca 100kg) ja laksti poltidel keermed maas. Õnneks polnud minu auto :oops:
Ilmselt pime juhus. Mul pidevalt eur alusega tonn seljas ja tõstukiga peale maha tõstes toetub osaliselt ka luugile. Senini kõik toimib.
TR3 BHC
Madis 5115033
kaalikas
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 132
Liitunud: T Dets 21, 2004 4:18 pm
Asukoht: harjumaa

Re: Hilux - tihendid tagaluugi külgedele (luuk, mitte kate!)

Postitus Postitas kaalikas »

kastika omapära ongi see,et ta on kastikas,Sa võid seda tihendama jäädagi,siis osta juba vabrikust kinnise kuudiga auto,ma vahetasin lc 120-ne hiluxi vastu puht praktilistel kaalutlustel,hea siga peale pilduda,hea kastis tooliga põllu servas istuda,hea igat paska vedada ja ei pea muretsema,et tolmu peaks,salongis piisavalt ruumi tolmukartliku tavaari jaoks,mõtlesin ennem pikalt kas lc 150 või hilux-jäi hilux ja olen rahul koos mõningase mugavuse kaoga!
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Hilux - tihendid tagaluugi külgedele (luuk, mitte kate!)

Postitus Postitas v6sa »

TiitR kirjutas:Piltidelt näha, et täiesti erinev lahendus neil kahel margil. D-Maxi kasuks 8)
Ning endiselt saab luugi ka maha keerata, kuna hoovad saab kiiresti vabastada. 8)
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “Toyota”