LC120 autom. kasti anomaalia?

Moderaatorid: jr, Moderators

Hydroid
Rock Crawler
Postitusi: 507
Liitunud: T Sept 15, 2009 7:24 pm
Asukoht: Kohtla Järve

Re: LC120 autom. kasti anomaalia?

Postitus Postitas Hydroid »

Kas sul oli ka siis LC120 või räägid muud autost? Missugune rist läbi oli ja kas said ilusti eraldi risti tellida?
Kas LC120 saab ikka eraldi A osa riste tellida? Loodan, et see pole mingi komplekt kardaaniga..
jack
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 188
Liitunud: T Mai 09, 2006 2:04 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: LC120 autom. kasti anomaalia?

Postitus Postitas jack »

Räägin LC 120-st. Risti sai ka eraldi, aga minul vahetati Amservis koos kardaaniga. Sain kasutatud kardaani koos ristidega ja see töötab siiani. Risti vahetamine pidi paras jant olema, ise ei tea, aga nii öeldi.
...aga mis siin ikka pikalt targutada...
Hydroid
Rock Crawler
Postitusi: 507
Liitunud: T Sept 15, 2009 7:24 pm
Asukoht: Kohtla Järve

Re: LC120 autom. kasti anomaalia?

Postitus Postitas Hydroid »

Tänan info eest. Ma juba väga suure huviga ootan, millal saab uuest sinna tõstuki peale minna ja ristidel suuremat tähelepanu pöörata.
Huvitav miks enne selle peale nii palju tähelepanu ei pööranud kui kontrollisime, samas kaks tarka meest istusid ka kõrval ja kuulasid ja midagi vist nagu ristide kohta ei maininud...

Vb sellepärast, et see mul on ka 60 km/h juures ja alates 100km/h see kaob. Samas oleks loogiline kui see mida suuremal kiirusel seda valjem on, minul aga see kaob.
kaalikas
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 130
Liitunud: T Dets 21, 2004 4:18 pm
Asukoht: harjumaa

Re: LC120 autom. kasti anomaalia?

Postitus Postitas kaalikas »

tagumise kardaani nuudid!
Talvel ja vihmaga ja soolapasaga sõites tuleb määrida kord kuus,kui on pöördumatult kulunud,siis jah kardaani vahetus,aga nii see on,kardaani nuudid on probleem 120-l.100-l,200-l ja hiluxil!
Paraku!
Hydroid
Rock Crawler
Postitusi: 507
Liitunud: T Sept 15, 2009 7:24 pm
Asukoht: Kohtla Järve

Re: LC120 autom. kasti anomaalia?

Postitus Postitas Hydroid »

Kas siis peaks mingi lõtk ka seal nuudis olema?
Kas seda saab kontrollida nii, et kardaan maha võtta ja proovida sõita ainult esiveoga? Kui see vibra kadunud, siis selge, et viga kuskil kardaanis.

Või ei tohi nii sõita ainult esiveoga? Ehk auto võib ära rikkuda vms...
Hydroid
Rock Crawler
Postitusi: 507
Liitunud: T Sept 15, 2009 7:24 pm
Asukoht: Kohtla Järve

Re: LC120 autom. kasti anomaalia? vibratsioon

Postitus Postitas Hydroid »

Käisin auto all riste ja nuute uurimas, mina ja vähemalt käega (üks ratas õhus), mingeid lõtke ei tundnud. Määrisin ristid ja nuudid ära.
Panin tähele, et ristidel puuduvad stopperrõngad, kas neid siis ei peagi seal olema? Kas ristide tsentreerimist tagatakse siis kardaani tasakaalustamisega?
Hydroid
Rock Crawler
Postitusi: 507
Liitunud: T Sept 15, 2009 7:24 pm
Asukoht: Kohtla Järve

Re: LC120 autom. kasti anomaalia?

Postitus Postitas Hydroid »

Kõik ristid kontrollitud, nuut kontrollitud, kuskil mingit lõtku ei ole. Kardaan võeti osaliselt ka maha, et katsuda ehk mõni rist on kinni jäänud. Kõik on ilusti ära määritud.

Ma arvan, et see müdin mis mul 70-90 km/h sisse tekib tuleneb ikkagi mootorist ja see on mootori hääl, kuna nendel kiirustel mootori pöörded laskuvad nii madalale ja on kuulda sellist RRRRR-i. Peab vist sellega kahjuks leppima. 100 km/h pealt kaob see ära.

Ja mida veel katsetasin, et sõidad näiteks 80-ga ja seda RRR on kuulda, proovid käsitsi panna 4 käiku, siis see kaob ära, tundun nagu mootori pöörded tõusevad ja siis seda enam ei kuule.

Kui on kommentaare palun kommenteerida...
erikk
Rookie
Postitusi: 11
Liitunud: P Veebr 10, 2013 10:04 pm

Re: LC120 autom. kasti anomaalia?

Postitus Postitas erikk »

Kuidas muidu probleem lahenes, või on see siiani? endal taoline asi kiirusel 50-60 ja 5nda käiguga.
Hydroid
Rock Crawler
Postitusi: 507
Liitunud: T Sept 15, 2009 7:24 pm
Asukoht: Kohtla Järve

Re: LC120 autom. kasti anomaalia?

Postitus Postitas Hydroid »

Mul endal polegi lahenenud. Leppisin sellega kokku, et 90kmh juures käib mingi põrin.
Aga ma ise arvan rohkem, et see tuleb diisel mootorist, mis ei ole üldse vaikne. Lihtslt liiga madalad pöörded sellel kiirusel.
Maanteel sõidann nagunii pigem 100km/h., siis seda pole.
kaalikas
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 130
Liitunud: T Dets 21, 2004 4:18 pm
Asukoht: harjumaa

Re: LC120 autom. kasti anomaalia?

Postitus Postitas kaalikas »

Osta auto,pea seda u neli aastatat ja siis vaheta uue vastu ja siis pole ei vahekasti õli tilkumise probleeme ega mingeid vibra probleeme ja lõppkokkuvõttes on kogu jama elimineeritud ja võid rahulikult magada! :lol:
Kasutaja avatar
Maasturid
Legod Varuosadest
Postitusi: 1953
Liitunud: R Veebr 20, 2004 12:48 pm
Asukoht: Roosna-Alliku GSM:513 2551
Kontakt:

Re: LC120 autom. kasti anomaalia?

Postitus Postitas Maasturid »

kaalikas kirjutas:Osta auto,pea seda u neli aastatat ja siis vaheta uue vastu ja siis pole ei vahekasti õli tilkumise probleeme ega mingeid vibra probleeme ja lõppkokkuvõttes on kogu jama elimineeritud ja võid rahulikult magada! :lol:
Oleks see ka tegelikult nii roosiline...
http://www.maasturid.ee
*Toomas Kärp = Maasturid = Radadel aastast 2004
* Wildtrak 2.0 Bi-turbo
* LC120
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Re: LC120 autom. kasti anomaalia?

Postitus Postitas Uko »

Võib olla ka üks veel ebameeldivalt halb asi,nimelt turbiini labade kuludes ja need kuluvad lõpuks,hakkab turbiin vibreerima kasti otsas.
olge marurahulikud!
Vasta

Mine “Toyota”