vana lc - mis, kas ja kui palju?

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
someone
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: N Aug 04, 2005 9:04 am

vana lc - mis, kas ja kui palju?

Postitus Postitas someone »

on tahtmine endale sihuke masin osta, kuhu vajadusel piisavalt asju ja inimesi peale mahub ning millega julgelt metsa/p6llule keerata kannatab. et tegu oleks ainsa autoga, siis peaks ta kannatama maanteel ja linnavahel ka s6ita. eelarve ~40k piires ja praegustest pakkumistest jäi silma:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

et endal igasugune kogemus jeepidega puudub siis kysiks n6u.
kui m6istlik valik on eelnimetet funktsioonideks (maastik+maantee+linn) taoline kolakas. antud isendil vajab esmapilgul kere veidi tegemist ja ilmselt peaks vahetama yhtteist (mootoririhm, õli...) milliste summadega paeks arvestama hoolduse peale?

teretulnud igasugu kommentaarid konkreetse isendi kohta v6i ka soovitused alternatiividele samast (hinna)klassist (patrol?)
busterike
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 106
Liitunud: R Okt 22, 2004 3:46 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas busterike »

tösine liikumis vahend :lol: ise söidan juba 7a sellisega...kannatab metsa ja jne...vähe pikk on (metsas) aga saab hakkama 8) kered ja raamid tahavad köigil väikest remonti ,kui seda hinnaklassi tahad.

rihma ei pea vahetama...sest seda seal pöle :cry:
öli läheb päris hulga sinna..mootorisse 10l..kastid- sillad kah 10l
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

Kui igasugune kogemus maasturitega puudub, siis arvesta kindlasti ka mõnevõrra langevat sõidumugavust (maan)teel - kirjutasid, et kavatsed igapäevamasinana kasutama hakata.
Kuigi LC80 on juba täitsa mõnus kulgur ka tee peal, siis 60 peaks olema veel suhteliselt veoautolik...
Kasutaja avatar
Cruizsub
Fitting 44"
Postitusi: 496
Liitunud: P Sept 04, 2005 12:43 pm

Postitus Postitas Cruizsub »

ma sis selle isendi uus omanik, nimelt ostsin selle ära ja olen väga väga rahul...mõningat tegemist vajab nipetnäpet ag sellisega ongi just hea metsas ja mudas sumada et ei pea kartma et kuskilt ära kriibiks... süda on vähemalt dibensdobens

tõeline jeep-veoauto-rauakolakas ja mis põhiline...metsloomi ei pea kartma

usun et teenib mind ka korralikult :P
Kaks saia, üks piim
Subaru OB 2,0D (2012); Duster 1,5d (2010); Toyota LC 4,0D (1983); Jeep Cherokee 4,0i (1991); Toyota LC 4,0D (1986)
Subaru OB 2,5 NorthernLights 2019/05; BMW 745D V8; VW Arteon ShootingBrake 2,0tdi 2023/08
busterike
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 106
Liitunud: R Okt 22, 2004 3:46 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas busterike »

[quote="Cruizsub"]ma sis selle isendi uus omanik, nimelt ostsin selle ära ja olen väga väga rahul...mõningat tegemist vajab nipetnäpet ag sellisega ongi just hea metsas ja mudas sumada et ei pea kartma et kuskilt ära kriibiks... süda on vähemalt dibensdobens



:D "nipest-näpest " saab aeg ajalt yx löputu projekt :roll: 35"...ARB...EMU.....SOA... :lol:
Vasta

Mine “Toyota”