D22 käigukang eraldus kastist

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
tommm
Mudder
Postitusi: 96
Liitunud: T Sept 13, 2016 5:15 pm

D22 käigukang eraldus kastist

Postitus Postitas tommm »

probleem järgmine: auto sihtotstarbelise kasutamise käigus sai ilmselt korra vähe käigukangiga rapsitud mispeale viimane otsustas kogu täiega käigukastist irduda.

alguseks võttis nõutuks küll kui teine käik sees, käigukang ilusti peos ning auto järsu nõlva peal, millest üles keeldus minemast :). õnneks läks see lego ilusti kokku tagasi peale veidikest nuputamist ning toimib edasi, aga ehk oskab keegi öelda mis asja ma seal nüüd täpsemalt ära lõhkusin, et niimoodi juhtus.

eraldus käiguvahetusabinõu järgnevas koosseisus:
Pilt
Pilt

autoks nissan D22 76kw.
mart77
True Off Roader!
Postitusi: 1020
Liitunud: K Juun 14, 2006 11:19 pm

Re: D22 käigukang eraldus kastist

Postitus Postitas mart77 »

Stopperseib ronis oma vaost välja. Vao servad ümarad, viga hakkab korduma järjest kergemini. Ravi- freesimine, uus kaas.
tommm
Mudder
Postitusi: 96
Liitunud: T Sept 13, 2016 5:15 pm

Re: D22 käigukang eraldus kastist

Postitus Postitas tommm »

saigi seibide tagasi panemisega mure murtud, aga...

kas on reaalne, et masinal on kunagi kast alt ära käinud ja kang on kehvasti tagasi pandud (või üldse tagasi panemata) ning sellepärast eraldus? sest sai aetud kõik seibid täpselt oma kohale ning stopperseib ka ilusti soonde ja no ma ei tea, mis looma jõudu nüüd rakendama peaks, et asi korduks. samas läks ka käiguvahetus/kangi liikumine tükk maad konkreetsemaks justkui enne poleks kang korralikult "tsentris/fikseeritud" olnud?
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2635
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: D22 käigukang eraldus kastist

Postitus Postitas helar »

Jah. Seal kasti poolses kangi otsas on plastpuks. Kui see jäi kasti kinni ja kang tagasi panna jääbki selline ebamäärane ja vedel see käiguvahetus. Samas tõstab see kangi ennast. Ma ei kujuta ette kuidas sul niimoodi joppas, et sa selle puksi võlli otsa lihtsalt tagasi said. Ma ühe patroliga olin jupi tunde vahekorras selle jamaga.
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Vasta

Mine “Nissan / Renault”