Y61 Patroli mootori vahetus

Moderaatorid: jr, Moderators

Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2635
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: Y61 Patroli mootori vahetus

Postitus Postitas helar »

allar kirjutas:Pumba kaant on vaja liigutada. Siis kaob se suremine ära. Uus jaotur maksis viimati 120€ originaal 11mm zexel
Sajandik kaane liigutamist muudab hästi palju. Kümnendik on seal juba väga suur mõõde.
Kui tehnika puudub siis seda pealmist kaant omal käel näppida ei soovita. Ausalt kah.
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Allar
Rock Crawler
Postitusi: 883
Liitunud: K Nov 14, 2007 1:51 pm
Asukoht: jõgevamaa

Re: Y61 Patroli mootori vahetus

Postitus Postitas Allar »

helar kirjutas:
allar kirjutas:Pumba kaant on vaja liigutada. Siis kaob se suremine ära. Uus jaotur maksis viimati 120€ originaal 11mm zexel
Sajandik kaane liigutamist muudab hästi palju. Kümnendik on seal juba väga suur mõõde.
Kui tehnika puudub siis seda pealmist kaant omal käel näppida ei soovita. Ausalt kah.
Kirjade järgi nii se on tõesti, aga no ma ei tea, viimased ligi 10a olen ma kõik oma sellise pumbaga autod korralikult edasi käima saanud, seal ei saa midagi ju pahasti minna kui just polte nahka ei keera, mina seda kaane liigutamist ei kardaks, olen neid toginud, nii Audidel kui BMWdel, ja ega spets riistaga on ka ju nii, et sellega ainult mõõdetakse, töö käik on ju ikkagi koputamise teel, praegugi on kodus kaks sellist masinat mis on täiesti kõrva ja tunde järgi paika keeratud, kui näiteks panna TDs tehase kogusega ja ilma Patroli pumbata käima, siis ta ei sõidagi, lihtsalt sureb, nagu teema omaniku patrol, aga kui teda natuke näppida on vahe mäe kõrgune.

Minu Arvamus Asjast.
PatrolY61 3.0D 35"

viis 3363923
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Re: Y61 Patroli mootori vahetus

Postitus Postitas smurhv »

Äkki saaks kokku, kõik y61 omanikid ja Allar liigutaks need pumba kaanesid?. Mul sarnane jama...
Y61
#540 Mudmen
Kasutaja avatar
isakene
I know how to fix stuff
Postitusi: 1803
Liitunud: R Veebr 04, 2005 5:07 pm
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina vald

Re: Y61 Patroli mootori vahetus

Postitus Postitas isakene »

allar kirjutas:Pumba kaant on vaja liigutada. Siis kaob se suremine ära. Uus jaotur maksis viimati 120€ originaal 11mm zexel
Sellise hinnaga oleks asjast kohe väga huvitet. Viidet või infot?
Patrol, Pajero, Trooper kasutatud jupid.
56 486769, isakene@gmail.com
Allar
Rock Crawler
Postitusi: 883
Liitunud: K Nov 14, 2007 1:51 pm
Asukoht: jõgevamaa

Re: Y61 Patroli mootori vahetus

Postitus Postitas Allar »

isakene kirjutas:
allar kirjutas:Pumba kaant on vaja liigutada. Siis kaob se suremine ära. Uus jaotur maksis viimati 120€ originaal 11mm zexel
Sellise hinnaga oleks asjast kohe väga huvitet. Viidet või infot?
Minumeelest oli selle koha nimi Diislikeskus kust kaudu se jaotur mulle tuli.
PatrolY61 3.0D 35"

viis 3363923
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Re: Y61 Patroli mootori vahetus

Postitus Postitas jr »

nelixneli kirjutas:Ma kujutan ette, et see bmw mootor ei ole madalas pöördes maatikul sõitmiseks kõige sobivam.
Jah, saab selle 2.8 mootoriga sõidetud küll, kui mootor on piisavalt pöördes.
Tsiteerides kasutajat hmm:"See 2.8TD ongi nihuke rohkem bensuka moodi diisel mis tahab pöördeid ja alumises otsas puudub igasugune jõud."
Eksid. See BMW mootor sõidab madalal pöördel väga hästi, kuna omab kahte turbot. Suurt ja väikest.
+372 5028488
Kasutaja avatar
amevier
I live off from the mud
Postitusi: 1602
Liitunud: N Jaan 25, 2007 10:58 am
Asukoht: Narva-Jõesuu

Re: Y61 Patroli mootori vahetus

Postitus Postitas amevier »

Land Cruiser KZJ73 - ledbar, turbokell ja punased sillad.
Vasta

Mine “Nissan / Renault”