Terrano I keretõste

Moderaatorid: jr, Moderators

Kasutaja avatar
Saatan
Mudder
Postitusi: 88
Liitunud: R Mai 05, 2006 4:20 pm

Postitus Postitas Saatan »

Patrol2,8 kirjutas::oops: ega jah ma mingi proff pole :lol: ma lihtsalt lootsin et äkki mul ka sellised lahedad asjad autu küljes millega saaks autut kķrgemaks:D Aga ma ise arvan ka et vķibolla on vedrud läbi omadega .Aga äkki keegi oskab anda nķu kuidas saaks vķimalikult odavalt autot kķrgemaks tķsta?
Lihtsaim /odavaim variant autot üles tõsta on järgmine:
* vedru kausid sildade küljest lahti
* treitud puks vahele (loomulikult võib ka midagi muud alla panna)
* ja originaal vedru kauss tagasi
Olenevalt tõste kõrgusest võib juhtuda ka, et pead pikemad amordid panema!
zhadow
Mudder
Postitusi: 59
Liitunud: T Aug 01, 2006 12:41 pm

Postitus Postitas zhadow »

Bullrider kirjutas:Tuhnisin venemaa 4x4 foorumist välja lõpuks miskid vennad, kes nissaneid on hulganisti modind kõrgeks. Sääl jahh metallseibid ja ikka kuskil tõsted alates 2 tollist. Loodan, et nende pakutavad kogemused ka õiged on...
See kit on küll päris odav:
http://www.4x4parts.com/public_html/sho ... d947d3a421

korruta see 20, siis saad taala kursi konverditud ja umbes transa ning maksud ka.

USA 4x4 nissanite omanikud kasutavad toda poodi palju ja kiidavad, mul endal kogemused puuduvad. Kindlasti on see kõiga asjalikuma valikuga pood 4x4 Nissani modimiseks.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Top Partsus oli Broncole body lift 1200eek.
Neilt saab põhimõttelt kõike tellida, mida USA's tehakse. Andke ainult koodid ette!
+372 5028488
Silver
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: N Nov 23, 2006 1:50 pm

Terrano 90 a keretõste

Postitus Postitas Silver »

Ma lasin 100 mm puksid vahele panna. suht keeruline ettevõtmine on. Mehaanik ütles, et ta ei taha kunagi enam sellist tööd teha, puksid lasin treida metallist 1500.- EEK-u suvalisel treialil. kokku 10 tk
Kasutaja avatar
Bullrider
Fitting 38"
Postitusi: 208
Liitunud: E Veebr 13, 2006 11:20 pm
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Bullrider »

Need ju suht tavalised litrid ja keskele poldiauk - kuda ta seda nii keeruliseks pidas???
Silver
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: N Nov 23, 2006 1:50 pm

Postitus Postitas Silver »

Treiali jaoks ei olnud keerulised, tal oli toorik täpselt 1 m pikkune silinder 7 cm läbimõõt, sellest sai täpselt 10 tk ja augud läbi.
Aga keeruline oli mehaanikul kes autole need vahele pani, mees sai peavalu arvatust rohkem, pikendada tuli praktiliselt kõik voolikud (v.a. pidurivoolik, sellel spiraal sees), stanged ja rauad tuli kõrgemale tõsta, roolivarras pikendada, bensupaagi sissekallamis kael(ots- või mida iganes see on) tuli pikendada, ventika tiivad hakkasid vastu kaitset käima j.n.e...
Ühesõnaga aega läks selle nokitsemise peale päris palju kuid kokkuvõttes olen ma tulemusega väga rahul. Arvan, et umbes 5 cm tõstega ei tohiks probleeme niipalju olla.
Kasutaja avatar
Bullrider
Fitting 38"
Postitusi: 208
Liitunud: E Veebr 13, 2006 11:20 pm
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Bullrider »

Mjahh - viie sendiga ei tohiks problasi olla - paljud voolikudki(piduri ja kütte) peaks järele tulema kui vabastada nad lihtsalt raami kyljest. Eks ma võtan ikka veel vaikselt hoogu, kuniks asja ää teen. Ka yks hea odav treial koos oma materjaliga kuluks marjaks ää....
Vasta

Mine “Nissan / Renault”