taga sild?

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
lok665
Fitting 38"
Postitusi: 274
Liitunud: T Jaan 04, 2005 12:24 pm
Asukoht: nömme

taga sild?

Postitus Postitas lok665 »

No tere.Pole ammu siia kirjutanud,kuid kas keegi oskaks öelda nissan patroli tagasilla markeeringu kohta midagi?Tegemist 85 a bens. isendiga ning nö. suure sillaga.soov paigaldada lukk.?Netist leidsin sellise markeeringu H233 ja sobiv lock right´i lukk markeeringuga 3220.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

233 on õige markeering
Ees võib olla nii 233 kui 200
+372 5028488
lok665
Fitting 38"
Postitusi: 274
Liitunud: T Jaan 04, 2005 12:24 pm
Asukoht: nömme

Postitus Postitas lok665 »

kas hr JR on nii kena ja avaldab kuskohast ma seda markeeringut otsima peaks?
Tänud Lok
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

lok665 kirjutas:kas hr JR on nii kena ja avaldab kuskohast ma seda markeeringut otsima peaks?
Tänud Lok
Võtad difri lahti ja mõõdad taldriku läbimõõdu ära.
Et kas on 233mm või 200mm.
Kogu lugu.
Muidu peaks ühe difri poldi all ka spilka olema, aga vaevalt et see sul seal olemas on.
+372 5028488
Kasutaja avatar
isakene
I know how to fix stuff
Postitusi: 1803
Liitunud: R Veebr 04, 2005 5:07 pm
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina vald

Postitus Postitas isakene »

jr kirjutas:
lok665 kirjutas:kas hr JR on nii kena ja avaldab kuskohast ma seda markeeringut otsima peaks?
Tänud Lok
Võtad difri lahti ja mõõdad taldriku läbimõõdu ära.
Et kas on 233mm või 200mm.
Kogu lugu.
Muidu peaks ühe difri poldi all ka spilka olema, aga vaevalt et see sul seal olemas on.
jr, ää tee inimese elu nüüd nii raskeks... :D väline erinevus on: C200 korpusel käib plekist kaas kümnekonna M8 poldiga tagantpoolt pealt ära ja differ võetakse jupikaupa silla seest välja, aga H233B on silla korpus kinnine ja differ tuleb ettepoole komplektselt välja. Üldiselt, lühikestel bensukatel kasutati taga enamasti C200 limited slippery difrit. H233 on manuaali andmete järgi samuti LS variant olemas, aga minu silmad seda siiani näinud ei ole...
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

isakene kirjutas:
jr kirjutas:
lok665 kirjutas:kas hr JR on nii kena ja avaldab kuskohast ma seda markeeringut otsima peaks?
Tänud Lok
Võtad difri lahti ja mõõdad taldriku läbimõõdu ära.
Et kas on 233mm või 200mm.
Kogu lugu.
Muidu peaks ühe difri poldi all ka spilka olema, aga vaevalt et see sul seal olemas on.
jr, ää tee inimese elu nüüd nii raskeks... :D väline erinevus on: C200 korpusel käib plekist kaas kümnekonna M8 poldiga tagantpoolt pealt ära ja differ võetakse jupikaupa silla seest välja, aga H233B on silla korpus kinnine ja differ tuleb ettepoole komplektselt välja. Üldiselt, lühikestel bensukatel kasutati taga enamasti C200 limited slippery difrit. H233 on manuaali andmete järgi samuti LS variant olemas, aga minu silmad seda siiani näinud ei ole...
Õige ju küll...ma ei osanudki nii lihtsalt mõelda :lol:
+372 5028488
lok665
Fitting 38"
Postitusi: 274
Liitunud: T Jaan 04, 2005 12:24 pm
Asukoht: nömme

Postitus Postitas lok665 »

Suured tänud kõigile vastajatele,kuid tundub ,et mul just selline version mida isake veel näind põle!Mul selline sild mis käib ainult kardaani poolt lahti ja võrreldes esimesega tunduvalt suurem.No mis seal siis ikka lasen käbaratel käia ja vaatan mis saab.
Tänud Lok.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

lok665 kirjutas:Suured tänud kõigile vastajatele,kuid tundub ,et mul just selline version mida isake veel näind põle!Mul selline sild mis käib ainult kardaani poolt lahti ja võrreldes esimesega tunduvalt suurem.No mis seal siis ikka lasen käbaratel käia ja vaatan mis saab.
Tänud Lok.
See ongi 233
200 käib tahapoole lahti ja 233 alati kardaani poole.
+372 5028488
lok665
Fitting 38"
Postitusi: 274
Liitunud: T Jaan 04, 2005 12:24 pm
Asukoht: nömme

Postitus Postitas lok665 »

No nii lukk kohal,sild lahti ja voila :evil: suures tagasillas haigutab mulle LSD vastu.Esmapilgul vaadates tundub,et kõik nagu sobiks lammutan LSD laiali ja mis ma näen ,hambumine sobib ülejäänud seibid vedrud ka ok kuid satellidid liiga suured(loe LSD omad liiga väikesed)Ei mahu teine kuidagi korpusesse ära :evil:
Siiit nüüd küsimus kõigile nissani huvilistele,kuskohast otsida suurt tagasilda ilma F***** LSD-ta,nimelt võtsin eile neli sellist lahti ja kõikides oli LSD olemas viiendal piisas pöhjalikumast uurimisest ,et tuvastada millega on tegu.
Äkki sobib mingi nissan urvani vöi mõne kastika sild.
HELP.
Terv LOK
ps.Tänud Kadrina poole ,kes viitsisid u.01,00 lumes sildasid tuvastada.
Vasta

Mine “Nissan / Renault”