mis õli taha libisevasse difrisse panna?

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

mis õli taha libisevasse difrisse panna?

Postitus Postitas kala »

poodides ei osatud midagi sooovitada!
autox muidu patrol 88a.
ben
Mudder
Postitusi: 63
Liitunud: R Dets 10, 2004 5:08 pm

Postitus Postitas ben »

olemas spets LSD õli ( hind kuskil 60-100.- )! vale õliga ei pruugi difer toimida :( kuskil eespool ka sellest juttu olnud !
jlx
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 145
Liitunud: K Dets 29, 2004 6:49 pm

Postitus Postitas jlx »

Mobil SHC-LS näiteks.Liitri hind on muidugi vist üle 100 krooni.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Valvoline LSD sünteetiline õli 75w-90. Krt Pontiacil pani luku niimodi tööle, et asfaldil jätab ilusti kaks piiikkkkaaa musta jutti maha ja tasakesi ringe tehes on kenasti kuulda, et lukk "lõksub" taga. Ennem seda ei olnud, seega olen rahul.
+372 5028488
Kasutaja avatar
inseneer
Legod Varuosadest
Postitusi: 2560
Liitunud: N Nov 18, 2004 3:14 pm
Asukoht: Tallinn ja Harjumaa 534O8157

Postitus Postitas inseneer »

härra kalal on tagasild suur, st. 4satellidiga piiratud liikumisega differ ilma ketasteta seal kasutatakse gl4 või gl5 õli
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

ooooot,et mul polegi siis see lsd differ we??? :lol:
krt kax inimest väitsid mulle,et see peax lsd olema ja minu arust üx olid neist sina hr.inseneer :hihi:
Kasutaja avatar
inseneer
Legod Varuosadest
Postitusi: 2560
Liitunud: N Nov 18, 2004 3:14 pm
Asukoht: Tallinn ja Harjumaa 534O8157

Postitus Postitas inseneer »

ma ütlesin sulle, et sul on mitme satellidiga ja piiratud libisemisega tagasild. ketastest ei maininud ma poolt sõnagi. kui diffris kettaid põle, ei pea kallist oili kasutama :!:
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

inseneer kirjutas:härra kalal on tagasild suur, st. 4satellidiga piiratud liikumisega differ ilma ketasteta seal kasutatakse gl4 või gl5 õli
Aga...liikumist piiravadki ju LSD kettad satelliitide vahel. Seega on ikkagi LSD dirfiga tegemist. Eeldades, et sul ikka on üldse LSD tagasild. On ka lahtisi sildu ilma LSD'ta. Sellest sa ennem aru ei saa, kui lahti võtad või siis kui asi korras saad ka näiteks kohapeal ringi pöörates tasakesi aru. Korras LSD hakkab ilusti "lõksuma".

Kulunuid kettaid saab tellida ja vahetada. Tavaliselt ega nad palju üle 100-150 000 km ei kesta.

Täpne info tagasildade kohta minu üles pandud manuaalides olemas:
http://www.4x4.ee/docs/Nissan160_61_man ... _part6.pdf

Oli vist 3 erinevat tüüpi tagasilda...peast enam ei mäleta. Minu Patrolil oli kahe satelliidiga tagasild igal juhul, ehk siis see nõrgem variant. Ja tuttaval oli jah 4 satelliidiga LSD variant.
+372 5028488
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

aga siis ma ostan ikka seda kallimat õli we?
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

kala kirjutas:aga siis ma ostan ikka seda kallimat õli we?
No mina panen igale poole LSD õli. Esisild, käiguakst, vahekast, tagasild. Teeb kuidagi asjad vaiksemaks. Ei unda niipalju kui tavalise õliga. Ega LSD õli paha ei tee. Kui kindel pole mis sild on, siis pane LSD õli. Ongi mure lahendatud. Mine tea, ehk hakkab isegi tööle peale õlivahetust.
+372 5028488
ben
Mudder
Postitusi: 63
Liitunud: R Dets 10, 2004 5:08 pm

Postitus Postitas ben »

kas on LSD või m itte saad kontrollida : tõstad tagumised rattad yles ja keerad yht ratast - kui teine ratas keerleb samas suunas siis on LSD olemas kui keerleb vastassuunas siis kahjuks mitte !
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

ben kirjutas:kas on LSD või m itte saad kontrollida : tõstad tagumised rattad yles ja keerad yht ratast - kui teine ratas keerleb samas suunas siis on LSD olemas kui keerleb vastassuunas siis kahjuks mitte !
Eeldusel, et LSD ikka veel elavate kirjas on. Aga jah, jutt jumala õige benil muidu.
+372 5028488
jlx
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 145
Liitunud: K Dets 29, 2004 6:49 pm

Postitus Postitas jlx »

ben kirjutas:kas on LSD või m itte saad kontrollida : tõstad tagumised rattad yles ja keerad yht ratast - kui teine ratas keerleb samas suunas siis on LSD olemas kui keerleb vastassuunas siis kahjuks mitte !
Kui keerleb samas suunas,võib juhtuda ka,et tegu "elektroodlukuga".Sellisel difril suht savi,mis õli sinna valad :wink:
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

selge!
tänud teile kõigilie! :hail
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

õli sillas sees ja differ toimib sajaga :D
üx ratas oli maas ja hr insener pidi kangiga väänama,et ratast natuke liigutada!
ilusad 2 jutti jäävad maha igatahes :burnout :burnout
Vasta

Mine “Nissan / Renault”