armatuuril näidukid kõiguvad. milles asi?

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
Corvette
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: E Sept 06, 2004 10:44 pm

armatuuril näidukid kõiguvad. milles asi?

Postitus Postitas Corvette »

pika kerega patrolil kytuse ja temperatuuri näidukid kõiguvad. nagu ei saaks voolu korralikult, kuigi oleksid nagu jutmed korras. aru eisaa. no vahel on paak pool täis ja siis äkki tyhi.?
on kellegil sellega tegemist tulnud?
ben
Mudder
Postitusi: 63
Liitunud: R Dets 10, 2004 5:08 pm

Postitus Postitas ben »

kontrolli massi !!!!!!!
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

MQ160 Patrolil on armatuuri näidikute toide eraldi 12V pealt. Muundur asub juhi pool armatuuri all mootori ja salongi vaheseina küljes. Ehk hakkab see otsi andma?
+372 5028488
krunnn
Fitting 38"
Postitusi: 377
Liitunud: E Mai 16, 2005 2:37 pm
Asukoht: Raplamaa, Mahtra ja Järlepa vahel kandis

kah näidikud jebivad

Postitus Postitas krunnn »

minul selline teema näidikutega: 89a patrull
kogu armatuuri näidikud peale voltmeetri, käituvad nii:
mingi hetk töötavad ja siis ei tööta. eelmine omanik on 2x nissani esinduses lasknud muundurit mudida aga see pidi väga pro olema.
Aga vana leidis lahenduse - mis ka aegajalt toimib - vajuta signaali ja voila töötavad kohe. vahest ka ei toimi signaaliga, aga muude lülitite mudimised ei aita.
Äkitse armatuuri mass kuskilt, ise laisk - signaalitan aegajalt.
Ja minu arust see muundur on kõrvalistuja poolel või on toodud sinna kaitsemtega koos.
patrull82
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 124
Liitunud: K Nov 17, 2004 11:40 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas patrull82 »

jr kirjutas:MQ160 Patrolil on armatuuri näidikute toide eraldi 12V pealt. Muundur asub juhi pool armatuuri all mootori ja salongi vaheseina küljes. Ehk hakkab see otsi andma?
Kas olete kindlat et 12 V pealt???
Mul töötavad 24 V pealt!!!!!!! 82 aasta 3,3 D.
Kasutaja avatar
isakene
I know how to fix stuff
Postitusi: 1803
Liitunud: R Veebr 04, 2005 5:07 pm
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina vald

Postitus Postitas isakene »

patrull82 kirjutas:
jr kirjutas:MQ160 Patrolil on armatuuri näidikute toide eraldi 12V pealt. Muundur asub juhi pool armatuuri all mootori ja salongi vaheseina küljes. Ehk hakkab see otsi andma?
Kas olete kindlat et 12 V pealt???
Mul töötavad 24 V pealt!!!!!!! 82 aasta 3,3 D.
A see on hea, kui 24V pealt töötavad, siis Sa tuled varsti mu käest uut armatuuri ostma :hihi: ma olen ennegi neid "tarkade" elektrikute ümbertehtud armatuure näinud...

infoks: päris esimestel 160 seeria patrolidel oli 12V võetud aku pealt, konverter ilmus roolisamba alla kusagil 83-ndast aastast.

...ja kui armatuuri vaja läheb, siis minu telefoon on endiselt 56 486769
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Re: kah näidikud jebivad

Postitus Postitas kala »

krunnn kirjutas:minul selline teema näidikutega: 89a patrull
kogu armatuuri näidikud peale voltmeetri, käituvad nii:
mingi hetk töötavad ja siis ei tööta. eelmine omanik on 2x nissani esinduses lasknud muundurit mudida aga see pidi väga pro olema.
Aga vana leidis lahenduse - mis ka aegajalt toimib - vajuta signaali ja voila töötavad kohe. vahest ka ei toimi signaaliga, aga muude lülitite mudimised ei aita.
Äkitse armatuuri mass kuskilt, ise laisk - signaalitan aegajalt.
Ja minu arust see muundur on kõrvalistuja poolel või on toodud sinna kaitsemtega koos.
paremal pool esitule taga on hunnik releesid,seal üx nendest jamas mul!
Panin uue relee ja töötab siiamaani!
56157755
patrull82
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 124
Liitunud: K Nov 17, 2004 11:40 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas patrull82 »

isakene kirjutas:
patrull82 kirjutas:
jr kirjutas:MQ160 Patrolil on armatuuri näidikute toide eraldi 12V pealt. Muundur asub juhi pool armatuuri all mootori ja salongi vaheseina küljes. Ehk hakkab see otsi andma?
Kas olete kindlat et 12 V pealt???
Mul töötavad 24 V pealt!!!!!!! 82 aasta 3,3 D.
A see on hea, kui 24V pealt töötavad, siis Sa tuled varsti mu käest uut armatuuri ostma :hihi: ma olen ennegi neid "tarkade" elektrikute ümbertehtud armatuure näinud...

infoks: päris esimestel 160 seeria patrolidel oli 12V võetud aku pealt, konverter ilmus roolisamba alla kusagil 83-ndast aastast.

...ja kui armatuuri vaja läheb, siis minu telefoon on endiselt 56 486769
ooottt... Apppi! Järelikult mina lasin sisse 24 V! Põhimõtteliselt nad töötavad aga mitte kaua???
Palun jälle vastata! Minu võimendil peakaitse 25A. Kui võimsa muunduri mina pean panema? Mul kapoti all mingi muundur on, Amprite kohta mitte ühtegi sõna! Kardan et jääb lahjaks... Suurus 15x15 cm.
Vasta

Mine “Nissan / Renault”